EnglishFrenchGermanRussianUkrainian

Чоловічі костюми ручної роботи

   Костюм є невід’ємною частиною іміджу будь-якого бізнесмена та найкраще визначає його статус. Костюм показує яку соціальну сходинку займає його власник. В свою чергу елітність костюма залежить від двох речей: якість тканини і кількість вкладеної у виріб ручної роботи.

   Багато в чому вартість виробу залежить від тканини. Першокласні чоловічі костюми, в основному, шиють з шерсті S’140 – S’160 і вище. Такі костюми виготовляються на високотехнологічному швейному обладнанні та виглядають і «сидять» дійсно непогано. Вибагливого чоловіка можуть задовольнити тільки костюми ручної роботи. Ці костюми мають велику кількість переваг у порівнянні з фабричними. Чим вище ексклюзивність костюма, тим більше часу необхідно на його виготовлення. Наприклад, на звичайні хороші костюми йде близько 3-4 годин, а на костюми екстра класу близько 15-18 годин.

   Роль ручної роботи у виготовленні костюма важко не оцінити по достоїнству. І справа не в годинах роботи кравця, а справа в більшій якості ручної роботи. Візьмемо, наприклад, плечовий пояс. Якщо його приточують (зшивають) на машинці, тканина буде назавжди жорстко зафіксована. Коли це робиться вручну  нитка має невелику ступінь свободи і зшита тканина виходить більш еластичною. Це дозволить піджаку ідеально “сідати” по вашій фігурі. Здається дрібниця, але від таких дрібниць і залежить комфортність одягу та його клас. Чим тонші і м’якіші шви, тим більш трудомістким був процес створення костюму й тим більш зручним він виявиться.

   Покрій вручну забезпечує стикування малюнка тканини. І Ви отримуєте костюм скроєний наче з одного шматка. Особливо це важливо для кишень і коміра.

   Також дуже важливий спосіб “збірки” костюма. В одязі високого класу, практично, немає місця клею. Тканина на дорогому піджаку, якщо трохи прихопити її в районі ключиці, легко відокремиться від підкладки, що на внутрішньому боці піджака. Саму ж прокладку (що знаходиться між тканиною і підкладкою) роблять з найякісніших зразків кінського волоса і верблюжої вовни. Піджак “без клею” надає таку легкість силуету, яку може забезпечити тільки тонка сорочка.
   Одним із секретів ідеального силуету костюма  всі деталі майбутнього піджака наметуються вручну і перевіряються на відповідність заданим мірками. І тільки після цього поступово притачують (зшивають) всі деталі, частково на машинці і частково вручну. При цьому прасування відбувається майже на кожній стадії. Готовий костюм знову перевіряється на відповідність усім розмірам і на відсутність будь-яких дефектів.

   Відрізнити дорогий костюм можна за кількома ознаками. По-перше, у піджаків часто бувають “робочі” петлі на рукавах. Тобто ґудзики, які зазвичай пришивають намертво, у них можна розстібати (нижній носять розстебнутим, напоказ всім оточуючим). Це дозволяє засукувати рукава піджака. По-друге, іноді петлі піджака обметуються вручну і це можна помітити, уважно придивившись до них. По-третє, ґудзики до піджака пришивають вручну і це можна визначити за хрест навхрест виконаним рядком. Костюм екстра класу має дивовижну властивість: через кілька днів носіння він “звикає” до фігури власника і вже тоді сидить на ньому як влитий.

Тільки за індивідуальним замовленням можливий ідеальний крій костюма з урахуванням всіх особливостей вашої фігури.
Такі костюми ручної роботи вважаються шедевром майстерності.
А їх власники можуть пишатися своїм придбанням по праву.


ТОВАРИСТВО з ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕМБІТА"

LIMITED LIABILITY COMPANY "TREMBITA"