EnglishFrenchGermanRussianUkrainian

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ТДВ ”ТРЕМБІТА“

     Товариство  з додатковою  відповідальністю  “Трембіта”  –  найпотужніше підприємство легкої промисловості України.

trembita
   З моменту створення у 1944 підприємство очолювали прекрасні особистості та фахівці своєї справи:
З 1944 -1945 Комарова Емма Георгіївна.
З 1945- 1957 Супоницкий Яков Михайлович.
З 1957- 1963 Посторенко Федір Володимирович.
З 1963- 1984 Слабосильна Марія Семенівна – нагороджена Орденом Леніна за заслуги та сумлінну працю.
З 1984 р – ТДВ “Трембіта” працює під керівництвом генерального директора Станкевич Стелли Омелянівни .
   Історія підприємства починається з далекого вересня 1944 року, коли після визволення Буковини у м. Чернівцях була організована фабрика масового пошиття одягу з чисельністю працюючих 35 осіб. Поступово до фабрики приєдналися швейні артілі й у 1957 році чисельність працюючих становила 970 осіб. З 1 січня 1964 року на базі цього підприємства було засноване Чернівецьке виробниче швейне об’єднання “Трембіта”. Чисельність колективу досягла 1970 чоловік. Об’єднання спеціалізувалось на масовому пошитті чоловічої, жіночої та дитячої одежі та виконувало спеціальні замовлення по пошиттю верхнього одягу.

     ЧВШО “Трембіта” розташовувалось у пристосованих приміщеннях у різних районах міста. Тому у 1977 році було прийнято рішення про початок будівництва нового корпусу фабрики по вул. Комарова, 3. У 1978 році, за активної участі робітників об’єднання, було завершено будівництво нового приміщення підприємства та оснащено його новим високопродуктивним на той час обладнанням. Це значно покращило умови праці, а малі швейні дільниці ліквідовані. Об’єднання збільшило випуск швейних виробів, які реалізовувались на внутрішньому ринку Радянського Союзу.
   Майже без змін така ситуація залишалась до 1990 року. З розпадом Союзу, розривом економічних зв’язків з підприємствами інших регіонів, значно скоротилось виробництво, швейна промисловість опинилась перед вибором: “бути чи не бути”. І тільки завдяки рішучій, послідовній діяльності генерального директора Стели Омелянівни Станкевич, підприємство “Трембіта” не зачинило виробничих цехів. Своєчасно у грудні 1991 року керівництвом було прийнято рішення взяти підприємство в оренду з правом викупу. А 30 червня 1993 року було зареєстроване акціонерне товариство відкритого типу “Трембіта”. В 2010 року — товариство з додатковою відповідальністю «Трембіта».
   Завдяки вдалому курсу керівництва на співробітництво із західними партнерами, залучення іноземних інвестицій, впровадження найновіших технологій і переобладнання підприємства -“Трембіта” не тільки продовжила своє існування, а почала інтенсивно розвиватись.
   У 1992 році почалась співпраця з італійською фірмою “Конфіталія”. З 1993 року діяльність з іноземними фірмами розширилась, почалась співпраця з німецькою фірмою “Кайзер”. А у 1995 році 93% загального обсягу виробництва становила співпраця з іноземними фірмами.
   Висока якість виробів досягнута завдяки технічному переоснащенню підприємства. У 1996 році збудована нова котельня на газовому паливі. Встановлена лінія для волого-теплового оброблення виробів фірми “Індупресс” з програмним управлінням.  З 1997 по 2013 роки ТДВ “Трембіта” за рахунок власного прибутку повністю провело технічне переозброєння підприємства обладнанням нового покоління таких провідних фірм як “Пфайт”, “Індупресс”, “Дюркопп”, “Вастема” та ін..
   У 1997 році АТВТ “Трембіта” відвідав президент України Л.Д. Кучма, який високо оцінив досягнення колективу. У своєму посланні перед Верховною Радою президент України назвав “Трембіту” одним з кращих підприємств легкої промисловості. За високу фахову майстерність, налагодження діяльності виробництва та за особистий внесок у розбудову нашої держави Голову правління АТВТ “Трембіта” – генерального директора С.О. Станкевич нагороджено орденом “За заслуги III ступеня”.
   В даний час ТДВ “Трембіта” є одним з безперечних лідерів на ринку чоловічого одягу України, близького та далекого зарубіжжя. Підприємство працює стабільно, постійно нарощує обсяги виробництва. Виготовлена продукція реалізується в Україні, Німеччині, Італії, Франції та Сполучених Штатах Америки.
   З часів набуття незалежності ТДВ “Трембіта” співпрацювала з багатьма зарубіжними партнерами: “KAISER” (Німеччина), “ROI ROBSON” (Німеччина), “HUGO BOSS” (Німеччина), “PIERRE CARDIN” (Німеччина), “DRESS MASTER” (Німеччина), “MARK SPENSER” (Англія), “NEW TREND” (Англія), “CONBIPEL” (Італія), “MANTEX” (Італія), “BENETTON” (Італія), “ABBIGLIAMENTO” (Італія), “KAPPAHL” (Швеція). В даний час ТДВ “Трембіта” активно співпрацює з: “FORMENS” (Франція), “NIGITEX” (Італія), “WALKER” (Німеччина), “ISABELL” (Німеччина), “POLARIS” (Австрія).
   Конкурентоспроможність продукції ” Трембіти” підтверджують міжнародні та вітчизняні нагороди:
1. “Краща торгівельна марка” – Женева, 1997р.
2. “Орден почета” – МКА від 12.08.2002р.
3. За значні досягнення в розвитку легкої промисловості Україні випуск швейної продукції на рівні світових стандартів, а також плідне міжнародне співробітництво.
4. АТВТ “Трембіта” прийнято колективним членом Міжнародної кадрової Академії – 29.04.2003р.
5. Вироби під маркою “Трембіта” занесені у міжнародний каталог “Регистр лучших товаров Украины” – червень 2003р.
6. Відзнака переможцю всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України” – березень 2004р.
7. Диплом та символ відзнаки переможця всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України” – березень 2004 року.
8. Диплом Європейської бізнес асамблеї “Європейська якість” – 2007 рік.
9. Диплом та символ відзнаки переможця всеукраїнського конкурсу “Лідер галузі” – 2012 рік.

     Однак найбільшою гордістю підприємства є робітники!!! Це фахівці високого класу, що відточували свою майстерність роками. Завдяки кому підприємство існує і може пишатися своєю продукцією далеко за межами України.

     Керівництво ТДВ “Трембіта” висловлює глибоку подяку і шанування кожному працівнику підприємства.


ТОВАРИСТВО з ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕМБІТА"

LIMITED LIABILITY COMPANY "TREMBITA"