EnglishFrenchGermanRussianUkrainian

Ознаки якісного чоловічого костюма

Все що нас оточує відрізняється між собою маленькими або великими деталями. Не є виключенням і костюм  якість якого, в першу чергу, залежить від крою  деталей, з яких костюм і складається. Навіть зшитий з дуже дорогої тканини костюм буде виглядати погано, якщо неправильно сидить на фігурі.

Відрізнити дорогий костюм можна за кількома явним ознаками:

   Тканина.
Перше на що необхідно звернути увагу при виборі костюма  це тканина. Не купуйте костюм із синтетичної тканини  вона не пропускає повітря. Найбільш якісним і, як наслідок, найдорожчим матеріалом є шерсть. Вона вважається найміцнішим, ергономічним і стійким до заломів і деформацій матеріалом.
Основним показником якості шерстяної тканини є коефіцієнт скручування нитки: від 100′S до 180′S (переважно). Цифра означає скільки кілометрів нитки виходить з одного кілограма шерсті. Чим більше число скручування, тим якісніша, а відповідно, і дорожча тканина.
Найбільш поширені марки тканини з крученням нитки 110′S-120′S. У дорогому, якісному костюмі з крученням нитки більше 140′S повинна обов’язково бути додаткова етикетка із зазначенням ступеня кручення.
Контроль за якістю виробів з шерсті здійснює «The International Wool Secretariat». Тому знак «Pure wool» або «Woolmark» мають право ставити на свою продукцію тільки компанії, що пройшли цей контроль. На костюмі зшитому з тканин виробників зі світовим ім’ям, обов’язково знаходиться додаткова етикетка із зазначенням ступеня кручення. У цьому випадку знаків «The International Wool Secretariat» може і не бути.
   Шви.
Зверніть увагу на шви: неакуратні, призібрані строчки  ознака дефектності виробу. Тому, велике значення має якість ниток  вони повинні бути міцними.
   Комплектація костюма.
Чим дорожче костюм, тим менше клейових матеріалів використовується при його виробництві і тим більше застосовуються традиційні ниткові шви і ручні операції. При використанні якісних матеріалів і технологій костюм не виглядає клеєним, запресованим, а справляє враження “живого”. Лацкани піджака не тверді, а природно лежать на вішаку. Внутрішня бортова прокладка (знаходиться між тканиною і підкладкою) повинна пришиватись, а не приклеюватись. Тканина на дорогому піджаку легко відділяється від внутрішньої підкладки на грудях.  

Основні ознаки якісного костюма:

• Вовняна тканина якості Super 100 і вище;
• Підкладка із 100% віскози;
• Малюнок тканини на деталях точно стикується;
• Ручний оздоблювальний шов на лацканах і бортах;
• Наявність декоративного канту, що обрамляє підкладку піджака;
• Контрастна підкладка рукавів;
• Спеціальна деталь пройми, що оберігає костюм від поту;
• Ручна вимітка в плечовому шві;
• Ґудзики на ніжці;
• Захисний чехол для зберігання і транспортування.

Якість костюма визначають лінії його крою, природність посадки, що підкреслюють переваги фігури та приховують недоліки.


ТОВАРИСТВО з ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕМБІТА"

LIMITED LIABILITY COMPANY "TREMBITA"