EnglishFrenchGermanRussianUkrainian

Типи чоловічих костюмів

Англійський чоловічий костюм

   Англійський костюм  найконсервативніше розуміння класики. Базові лекала розроблені в 1930 році і практично не зазнали значних змін до нашого часу. Головне призначення такого костюма  позиціонування його власника як частини певного соціального прошарку суспільства.
   Англійський костюм  це «двійка» або «трійка» (з жилетом). Він може бути як однобортним, так і двобортним.
   Однобортний піджак  обов’язково довгий, з акцентом на лінії плеча і з приталеним силуетом. Плечі помірно підкреслені невеликими підплічниками. Такий піджак має три ґудзики, невеликі відрізні лацкани, на рукавах  по чотири ґудзики. Талія позначена і трохи занижена. Ззаду дві шліци  це зручно для чоловіків з широкими стегнами і дозволяє тримати руки в кишенях брюк, що не порушує форму піджака. Така манера вважається припустимою в Англії на відміну, наприклад, від Німеччини. Кишені з клапанами і трохи скошені. Традиційний варіант пропонує ще й маленьку кишеньку для дрібниць над боковою кишенею.
   Двобортний англійський піджак має строгу конструкцію і чотири або шість ґудзиків, що розташовані двома паралельними рядами. Лацкани піджака широкі, з великими проміжками між ґудзиками.
   Брюки високо сидять на стегнах і майже впритул до ноги. Відвороти на брюках не так популярні, як в континентальній Європі.
Англійський костюм для тих хто віддає перевагу класичному, строгому стилю. Найкраще підходить струнким чоловікам. Завдяки строгості і прекрасному крою він ідеально сидить та зберігає цю властивість при рухах. Цей костюм небажаний для повних високих чоловіків  він сильно прилягає по талії.

Американський чоловічий костюм

   Американський костюм створили на початку XX століття. Цей костюм виглядає швидше поважно, ніж вишукано і додає деяку геометричність. Американське поняття класики  це, перш за все, комфорт.
   Однобортний піджак з розширеною закругленою формою плеча, без підплічників. Він створює невимушений силует завдяки об’єму по лінії грудей, невеликому приляганні по лінії талії і стегон. По довжині піджак набагато коротше європейських, з вільною проймою і не звужений в талії. Помірні по ширині лацкани закруглені так, що лінії здаються більш м’якими і менш виразними. Однобортний піджак має два або три ґудзики, центральну шліцу та кишені з клапанами.
   Двобортний піджак характеризується глибокими лацканами і широкими проміжками між ґудзиками.
Просторий крій американського костюма забезпечує свободу рухів і комфорт та чудово підходить чоловікам з повною фігурою. Однак у ньому неможливо виглядати вишукано. Тому американський костюм годиться, скоріше, для неформальної обстановки, ніж для ділових переговорів.

Європейський чоловічий костюм

   Цей тип костюма асоціюється зі стилем 80-х років XX століття, коли модельєри вирішили змінити класичний костюм. Конструктивні лінії дещо спростили: плечі розширені, піджак подовшав, а брюки стали більш вільними і об’ємними. Піджак європейського покрою  це однобортний або двобортний піджак без розрізів.
   Однобортний піджак підкреслює плечі, у нього широкі лацкани. Пройма піджака висока і він прекрасно сидить на грудях. Така модель зберігає трапецієподібну форму, застібка піджака низька, частіше на два ґудзики. На рукавах, як правило, три ґудзики, кишені розташовані горизонтально.
   Двобортний піджак європейського покрою частіше також має два ґудзики. Двобортні піджаки не рекомендуються чоловікам з великим животом  їх не можна носити розстебнутими.
   При виборі європейського стилю слід враховувати, що довжина піджака на 5-7 см нижче сідниць, тому такий костюм підходить більше для високих та струнких чоловіків.

Італійський чоловічий костюм

   Класичний італійський силует вкрай складний, оскільки моделюється точно по фігурі. Однак саме в такому костюмі Ви будете і відмінно виглядати, і відчувати себе абсолютно комфортно. Відмінні риси італійської класики  легкість і елегантність, велика ступінь свободи.
   Однобортний піджак є найбільш характерним для італійської моделі лекал. Піджак на 3-ґудзика і з двома шліцами. Плечі італійського костюма часто трішечки розширені і підняті. Лацкани можуть бути гострими, а кишені прорізними.
   Двобортний італійський піджак  з прилеглою лінією силуету, вузькими плечима, високим розташуванням ґудзиків і невеликим об’ємом по лінії грудей.
Брюки, в основному, прямі та зберігають до низу свою ширину.
   Італійський костюм приховує багато недоліків фігури та має представницький вигляд за рахунок досить чіткого силуету. Навіть повний чоловік буде виглядати в такому костюмі струнким і підтягнутим за рахунок невиразного приталення та чіткої лінії широких плечей.

Німецький чоловічий костюм

   Німецькі костюми досить об’ємні, але залишаються комфортними за рахунок вільного крою. Справжній німецький костюм передбачає досконалість крою, переважно ручну роботу та використання дорогих вовняних тканин. Завдяки цьому піджак здатен тривалий час тримати форму.
   В піджаку пройма рукава велика і глибока, рукав просторий і широкий. Ґудзики на рукавах розстібуються. Петлі, після придбання костюма, прорізаються і обшиваються вручну відповідно до індивідуальних вимог клієнта.
   Німецький костюм вважається діловим, тому бізнесмени та банкіри надають перевагу саме йому.

 Французький чоловічий костюм

   У французькому костюмі на перший план виходить витончений класичний крій, якість пошиття і елегантність. Що стосується пропорцій  такий костюм дещо коротший і більш приталений, ніж англійський чи італійський.
   Однобортний піджак короткий, із закругленою лінією плеча, об’ємом по лінії грудей і звуженою лінією стегон.
   Двобортний піджак  із широкими лацканами.
   Укорочені французькі піджаки підійдуть чоловікам невисокого зросту.

Чоловічий костюм стилю «Fashion item»

   «Fashion item»  це «костюм на один сезон». Тут на виробництво чоловічих костюмів впливає віяння моди  екстравагантне але, на жаль, недовговічне. Використовуються тканини невластиві для класичних чоловічих костюмів із спеціальними ефектами: льон, бавовна, шовк або їх суміші.
   Головні переваги льону та шовку в їх прохолодності. Такі речі не обов’язково гладити, їх прийнято носити трішечки пом’ятими, що говорить про розслабленість і комфорт. Однак, не варто плутати розкіш на відпочинку з діловою вишуканістю і носити пом’яті речі.
   Піджаки і брюки з льону та шовку вважаються предметами розкоші. Вони особливо зручні для подорожей в теплі країни.

Чоловічий костюм стилю «Casual»

   За останні сто років уявлення про одяг вихідного дня значно змінилися. Публіка в містах, установах, ресторанах і в діловій обстановці одягнена так, як в минулому сторіччі одягалися тільки по вихідних днях.
   У наш час для прогулянок, подорожей існує безліч варіантів неформальних костюмів стилю «casual», в яких використовуються дещо спрощені конструкції класичних моделей костюмів.
Неформальним також вважається комплект з піджака і брюк різного кольору. Головна відмінність від ділового стилю  в структурі тканини і різнобарвній колірній гаммі. Для стилю «casual» характерні модернові відкриті структури тканин. Зокрема літні піджаки шиють з легкого кашеміру, тонкої камвольної тканини або сумішей шовку, сумішей льону.
   Костюми стилю «casual» об’ємні, легкі, структура тканин дещо «прозора», тому вони менш довговічні, ніж класичні тканини. Стиль «casual» відмінно підходить для заходів, що заплановані на вихідний день, сімейних і дружніх вечірок.

Хороший костюм надає чоловікові стрункий і елегантний вигляд.

Він повинен відмінно відповідати характеру і фігурі власника та підкреслювати його ділові якості.


ТОВАРИСТВО з ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕМБІТА"

LIMITED LIABILITY COMPANY "TREMBITA"