EnglishFrenchGermanRussianUkrainian

Як правильно підібрати костюм

Як підібрати чоловічий костюм залежно від статури.

Крій костюма повинен бути природнім – виявляти найкраще, що є у фігурі його власника. Тому, тільки пошиття костюма за індивідуальним замовленням, забезпечить костюму ідеальний крій, з урахуванням всіх особливостей вашої фігури.

   Атлетична статура
Хоча деякі провідні модельєри і роблять одяг для атлетичних людей, приготуйтеся до того, що Вам буде нелегко купити готовий костюм. Двобортний піджак на атлетичній фігурі буде виглядати занадто громіздко. Тому, найбільш оптимальним вибором для Вас є однобортний піджак з глибокими проймами для рукавів. Піджак, з рештою, не повинен виділяти фігуру, а має лише трішечки облягати, щоби підкреслити її.

   Повні чоловіки
Солідному повному чоловікові краще уникати різких ліній в костюмі, двобортних піджаків, широких лацканів і накладних кишень. Слід зупинитися на однобортних піджаках з м’якими лініями на два або на три ґудзики.
Радимо під піджак вдягати жилет із тканини костюма. Він додасть фігурі додаткову довжину та приховає зайві округлості. Крім того – це стильно.
Штани слід вибирати вільні, прямі, із защіпками по талії і категорично без відворотів.
При виступаючому животі варто носити широку краватку з вертикальним малюнком.
Тканину бажано вибирати м’яку, темних тонів, добре з вертикальними не виразними смужками.

   Високі чоловіки
Вибирайте добре скроєний костюм чітких ліній і пропорцій. Дуже важливо правильно підібрати розмір та зріст костюма. В іншому випадку Ви будете виглядати ніби вже виросли з костюма. Також, не менше важливим є правильний вибір моделі: існують моделі для високих і худорлявих, для високих і струнких, для високих і повненьких.
Радимо піджак на два ґудзики, з широкими лацканами – найприйнятніший варіант для тих хто хоче дещо нівелювати свій ріст. Занадто худа висока фігура буде здаватися ширше, якщо її вдягнути в двобортний піджак з широкими лацканами.
Вам потрібен широкий або наполовину широкий комір сорочки. Нічого гострого.
Жилет із тканини з малюнком створений спеціально для Вас.
Штани повинні бути просторі, дещо звужуватись до низу з широкими складками. Ремінь може створити хорошу горизонтальну лінію.
Варто уникати довгих вузьких краваток. Найкраще підійде краватка-метелик.
Оптимальним вибором для високого чоловіка стане щільна або середня тканина. Уникайте довгих вертикальних ліній. Різнобарвний великий малюнок буде добре виглядати.

   Низькі чоловіки
Чоловікам маленького зросту, слід носити піджаки, що прикривають сідниці, і брюки з високою талією. Приталений костюм з плавними лініями підкреслить ріст. Низько розташовані ґудзики і довгі лацкани – кращий вибір для Вас.
Довгий вузький комір сорочки – ваш кращий друг. Уникайте тонких широких комірів.
Жилет краще не одягати. Розстебнутий піджак додасть Вам росту. Подумайте про те, що б одягнути підтяжки.
Штани повинні бути без відворотів і прямі.
Вибирайте костюми з легкої одноколірної тканини світлих тонів, уникайте текстурованою тканини. Вертикальні смуги і вузькі краватки оптично витягнуть фігуру.

Колірна гамма чоловічих костюмів

Чорний залишається незамінним як колір смокінга і фрака для прийомів та вечірніх урочистих заходів, а також для траурних церемоній. Дуже обмежено зустрічається в інших ситуаціях ділового спілкування.
Темно-синій. Залежно від кольору шкіри, очей, волосся різні відтінки синього виглядають по різному: одні зроблять ваш образ вишуканим, інші – спростять. Чоловік у костюмі цього кольору справляє враження класичного бізнесмена. Однак, залежно від забарвлення сорочки і краватки, він може привертати до себе і вселяти довіру (світлі тони), або здаватись занадто строгим та офіційним (біла сорочка).
Сірий. Вишуканість і коректність – ось складові костюмів цього кольору. Різноманіття можливостей для створення комбінацій з іншими кольорами робить сірий колір універсальним і здатним надати стриманий, класичний імідж. Бізнесмен справляє враження людини, яка прагне підвищити свій індивідуальний статус і здобути максимум свободи дій.
Світло-сірий, бежевий – такий, мабуть, невеликий вибір кольорів для чоловічих костюмів в теплу пору року (виняток становлять суворо офіційні ситуації, де переважають темні забарвлення). Таку одноманітність може розбавити розмита смужка або ледь помітна клітинка.

Вдалі поєднання кольорів сорочки для чоловічих костюмів

   Сірий костюм.
• З синім – класичне поєднання. Незважаючи на свою традиційність, ніколи не виглядає нудно.
• З блакитним – прекрасна альтернатива білому, якщо немає бажання виглядати занадто протокольно.
• З кольором морської хвилі – дуже елегантно, ідеально для чоловіків з рудим волоссям і світлою шкірою.

   Синій костюм.
• З білим – незаперечна класика. Щоб уникнути банальності, стилісти рекомендують “розбавляти” це поєднання третім контрастним кольором: чорним, жовтим або ліловим.
• З бордо – сміливе, дуже ефектне поєднання, за рахунок того, що бордовий – складний колір, насичений синіми тонами.
• З рожевим – нарядний варіант в класичному англійському стилі.

   Коричневий костюм.
• З помаранчевим – варто спробувати: яскраві кольори виділять Вас з сірої маси, якщо, звичайно, це доречно.
• З кольором хакі – традиційне поєднання, в «зеленому» стилі.
• З бежевим – ідеальний комплект для смаглявого брюнета.

Чорний костюм
• З чорним – підходить для вечора в клубі. Ви здаєтеся стрункішими, а ваша шкіра – світліше.
• З червоним – Ви точно не залишитеся непоміченим.
• З сірим – безпрограшна комбінація, але щоб не виглядати “невидимим”, пожвавте ансамбль третім кольором.

Декілька порад щодо краватки

• Якщо костюм і сорочка однотонні, тоді краватка повинна бути з малюнком.
• Якщо костюм з малюнком (у смужку чи клітинку), тоді краватка і сорочка – однотонні.
• Якщо костюм без чіткої виразності малюнка (розмита смужка), тоді краватка може бути з домінуючими за інтенсивними смугами.
• Якщо костюм у неяскраву велику клітинку з тонких ліній, тоді краватка може бути з невеликим негустим малюнком (наприклад: в цяточку).

І головне:
«Якщо Ви хочете виглядати добре, ніщо не завадить Вам у цьому.
Якщо Ви прагнете виглядати неповторно та впевнено звертайтесь до нас»


ТОВАРИСТВО з ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕМБІТА"

LIMITED LIABILITY COMPANY "TREMBITA"